Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
% 100 Türk hammaddesi ile üretilmektedir.
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Ofis Masaları > Çalışma Masaları > Personel Masaları > Beril Masa
 
BERIL METAL ÇALIŞMA MASASI
 
Beril Ofis Masası
metal ayaklı masa
ofis çalışma masası
ofis masa takımı
operasyonel masa
vb .ofis masası modelleri
     
Alkmar Dual Masa Sehpa Etajer  Keson 
En 160 88 90 40
Boy 80 50 70 45
Yükseklik 76 45 76 53
         
Fiyat     Sorunuz  
         METAL OFİS ÇALIŞMA MASASI


Neden, Beril Çalışma Masası modeli ; metal ayaklı tasarımı ile ofis dekorasyonunun ev dekorasyonuna göre daha farklı kriterlerin gözetildiği bir düzenlemeye ihtiyaç duyduğu şüphesizdir. Günün büyük bir kısmını ofis ve iş yerlerimizde geçirdiğimiz düşünüldüğünde konforundan rahatlığına, ferahlıktan aydınlığına birçok detayının iyi düşünülmüş ve planlanmış olması gerekir. Gün ışığından verimli bir şekilde faydalanan, renk dengesinin sağlandığı, objelerin doğru yerleştirilerek düzenli bir görünüm oluşturulduğu dekorlar, çalışma ortamları için daha uygun olacaktır. Ülkemizde genelde ofis ortamlarının koyu renk mobilyalarla yapılmış ağır ve kasvetli dekorlar olduğunu görüyoruz. Oysa ki, verimlilik açısından düşünüldüğünde çok daha aydınlık, ferah ve açık renklerle döşenmiş dekorların tercih edilmesi gerekir. Mobilya sektörü olarak bu alanda, farklı büro masa modelleri ve ofis mobilyaları ile hazırlanmış dekorlar sunmaya karar verdik. Ofis dekorasyonunuza yeni başlıyorsanız veya yenileme niyetindeyseniz, bu birbirinden şık ve modern dekorlar size ilham kaynağı olabilir. Daha verimli iş saatleri ve daha huzurlu çalışma ortamları için modern tasarım ofis çalışma masası modeli ve yenilikçi çizgileri modelimizde bulabilirsiniz.

Ofis, mağaza, galeri gibi farklı ticari alanlar için daha fazla örnek tasarıma ihtiyaç duyarsanız sitemizde bulunan diğer çalışma masası modellerine yapabilirsiniz. Sadece büro masası değil farklı çalışma masaları veya makam masaları hakkında örnekler görmek isterseniz incelemenizi tavsiye ederiz.

Ofis Tasarımına Uygun Seçimler

Kullanılacak ofisin büyüklüğü, şekli ve ofisi kullanacak kişi sayısı gibi detaylar, seçilecek çalışma masası tasarımını direkt olarak etkiliyor. Alışılagelmiş şekilde klasik ofis çalışma masası çeşitleri olduğu gibi ofisi verimli kullanmanız için L formunda ya da ayrılıp birleştirilebilen modeller de bulunuyor. Ayak kısmında raflara yer verilen kompakt boyuttaki masalar, küçük ya da birden fazla kişinin ortak kullandığı ofisler için ideal bir seçim oluyor. Birbirine bölme panel ile monte edilen demonte özellikli ofis çalışma masası modelleri, dar alanları değerlendirebilmek için öne çıkan bir diğer seçimler olabilir. Klasik haline gelen doğal ahşap renkleri, son yılların vazgeçilmezi beyaz, ağırbaşlılığın sembolü siyah ve koyu kahverengi, yaratıcılığı vurgulayan turuncu, kırmızı ve morlar, ofis masa tasarımlarında kullanılan renkler arasında bulunuyor. Ofis dekorasyonunuzla uyumlu renkte seçim yapmanıza izin veren renk çeşitliliği, bırakmak istediğiniz izlenimi de güçlendiriyor.
Bu konuda istenilen renk alternatifleri üretim imkanı da bulunmaktadır.


Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır